Forum: Inne

GB24 - logowanie ...

Witajcie,

na wstępie przepraszam za pytanie dotyczące innego banku, jednak wydaje się że wyczerpałem już oficjalną drogę reklamacji w GetInBanku...

konto w gb24.pl założyłem jako alternatywę dla mbankowego ekonta, jednak od kilku miesięcy mam spory problem: okres od wpisania poprawnych danych w formularzu logowania, do czasu ukazania się okna z systemem transakcyjnym to nieraz ponad 10 minut,

BOK odsyła do instrukcji czyszczenia historii przeglądarki, ciasteczek i kiepskiego połączenia internetowego. Dla upewnienia się korzystałem już z kilku przeglądarek, różnych systemów - w tym livecd, na różnych łączach - bez zmian.

czy ktoś z Was posiada u nich konto i boryka się z podobną sytuacją?

pozdrawiam
eko

Odpowiedzi

Zmień widok

4

ja mam dostęp do getinonline.pl i loguje się bez problemu. co prawda to nie bezpośrednio system gb24, ale też klon czarneckiego. może daj sobie spokój z getinem. dobrą ofertę ma citibank, ing, a przywoity system bankowości elektronicznej ma bzwbk.

Ja mam GB24 od ladnych paru lat.Demonem szybkosci to konto nie jest ale logowanie to 10-15 sek.

Dziękuję za odpowiedzi,

Jak na razie, nie pozostaje mi nic innego jak logowanie się z "bezpiecznych" lokalizacji z rezerwą czasu...

pozdrawiam
eko

:)