Forum: mKlienci

System pada

Operacja wykonana niepoprawnie

Błąd systemu

I tak stale. Czyżby pad?

Edit: Teraz to nawet zalogować się nie można:
Błąd systemu

Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych wykonanie operacji jest obecnie niemożliwe.
Prosimy spróbować później.

Odpowiedzi

Zmień widok

12

dobrze, że logować muszę się głównie w czasie kiedy felerny kredyt spłacam.
Dobrze, że tutaj pieniędzy już nie trzymam ;)

Trwało to jakieś 5 minut w sobotnią noc - więc nie dramatyzujmy jak małe dziewczynki.

a kto tu dramatyzuje? ;) przeciez kasy tutaj nie trzymam ;)

swoja droga siedziales i mierzyles ten czas?

Można było topic nazwać " Świat się wali !!!!" a potem podreptac kilka minut w kółko po pokoju :).

Pewnie wcale bym nic nie pisał gdyby zamiast błędów pojawiał się jakiś komunikat o przerwie technicznej czy czymś podobnym.
Ale co tam - przecież słyszałem na tym forum, że mBank to taki cudowny, że nigdy nic się nie psuje.
Przepraszam za ten wątek - to moje zboczenie związane z Voipem gdzie takie pady są natychmiast wyłapywane i wrzucane na forum.

Właśnie po 1,5 godzinnej walce z systemem Polbanku udało mi się zalogować i wykonać przelew. W porównaniu z Polbankiem, sprawność działania systemu mbankowego jest naprawdę wzorowa, więc nie narzekajcie.

Tu nikt nie narzeka. Wręcz przeciwnie. Forum chwali system. A wątek odnotował tylko fakt niedziałania.

sloven napisał(a):

> Tu nikt nie narzeka.

Kłamiesz.

> sloven napisał(a):

> Pewnie wcale bym nic nie pisał gdyby zamiast błędów
> pojawiał się jakiś komunikat o przerwie technicznej czy
> czymś podobnym.

narzekać: mówić z niezadowoleniem o czymś, wypowiadać żale; utyskiwać; skarżyć się; biadać.

Osobiście nie mam problemu z samym postem, nomen omen jest konkretny. Ale określenie że system pada to może trochę na wyrost :).
Silnik w moim aucie czasem pracuje nierówno, ale to chyba nie znaczy że zaraz padnie ;).

A wg mnie system pada. Wydłużyło się przeskakiwanie pomiędzy rachunkami. Kiedyś było płynnie a teraz go coś przymula. Pewnie spam.

Komentuj z innymi